Zlaté a perlové Vánoce přeje Kadaník

Letošní Vánoce budou výjimečné. Navrhl jsem totiž novou kolekci zlatých šperků, kterým dominují perly. Možná tedy neuvidíte zlaté prasátko, ale zlato na vás může čekat přímo pod stromečkem. Takže zlaté a perlové všem!

Květ z Tahiti

Tiare_Vanoce

Tiare znamená v tahitštině květ. V případě stejnojmenného prstenu je oním pomyslným květem unikátní černá perla. Jako podmořská květina vystupuje z drobných zlatých kuliček, které tvoří obvod prstýnku. Design prstenu Tiare osloví ženy, které rády nosí jemné šperky s výrazným prvkem.

Za hvězdu s perlou

Stella_Vanoce

Prstýnek Stella je jako stvořený pro hvězdy. Elegantní šperk tvoří kuličky ze zlata, které završuje půvabná říční perla. Můžete zvolit klasiku – perly ve světlém odstínu nebo třeba temně modrou perlu, která zdůrazňuje originalitu šperku.

Svěží jako voda

Amnis_Vanoce

Prostý zlatý kroužek prstenu Amnis završuje korunka zlatých kuliček. Jak z vodní pěny z nich vystupuje vzácná říční perla. Na dně řek se rodí perly různých barev – od černé přes tmavě modrou až po světle šedou. Stačí si jen vybrat.

Nenašli jste, co hledáte? Prohlédněte si celou nabídku šperků z lásky. Nejste si jistí, že vyberete správně? Pak mi napište na info@michalkadanik.cz a já vám vystavím dárkový poukaz na přání.