všechny snubní prsteny

Snubní prsteny 333

Snubní prsteny 333 jsou spojením tří zlatých kroužků, každý symbolizující jedinečnou sílu a krásu partnerství. Libovolná kombinace různých barev zlata odráží různorodost, kteoru oba partneři do vztahu přinášejí. Hladké a zaoblené kroužky umožňují velmi pohodlné nošení a jsou navrženy tak, aby při pohybu nositele nijak neomezovaly. Dámský prsten lze navíc na přání osadit brilianty. Šířka prstenu je celkem 5mm. Jeho design umožňuje velkou škálu možností, proto mě neváhejte kontaktovat a společně vymyslíme takovou variantu, která vašim přáním a potřebám bude vyhovovat nejvíce.

Cena od 36 600  za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Upozorňuji, že každý kus je originál a šperk se proto může nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny