Jsem český zlatník, mám několik designových ocenění a šperky vyrábím od svých 16 let.

Mám několik designových ocenění, a neustále pracuji na nových špercích, které když udělají radost vám, tak i mě samotnému. Ať už se tedy jedná o snubní, zásnubní prsteny anebo originální umělecké šperky, vždy ode mne obdržíte stoprocentní kvalitu snoubící se s luxusním originálem.

1. místo šperk roku na veletrhu hodin a klenoty (2007)

2. místo šperk roku na veletrhu hodin a klenoty (2008)

2. místo šperk roku na veletrhu hodin a klenoty (2008)

Výroba šperků mě přitahovala odjakživa. Svůj první šperk jsem vyrobil v šstnácti letech a jednalo se o přívěšek pro moji mámu. Na střední škole jsem pak potají vyráběl na soustruhu místo matek šperky pro holky, které se mi líbily. Svůj prvníprsten jsem vyrobil v sedmnácti.

S výrobou jsem paralelně začal kreslit nákresy modelů nebo i graffiti. Postupem času jsem spojil lásku, šperky i kresby v jedno. Vystudoval jsem umělecko-řemeslný obor Zlatník u pana Lambeitla. Od roku 2005 jsem začal dělat své vlastní autorské šperky, včetně snubních a zásnubních prstenů. V roce 2022 jsem do své tvorby zařadil nadčasové umělecké šperky.

V cestě, na které jsem začal, neustále pokračuji. Dělám (převážně) ženám ve svém okolí radost. Jen už to není na soustruhu, ale v mé šperkařské dílně. Většina mých kolekcí odráží mé životní etapy a jednotlivé prožitky. Kolekce postupně rozvíjím do užitného umění. Proto najdete v mé nabídce také nadčasové umělecké šperky, které jsou jak šperky, tak i skulpturami. Díky neustálému vývoji přicházím na nové postupy a možnosti, které těší nejen mé klienty, ale i mě samotného.

psali o mně v médiích