všechny snubní prsteny

Snubní prsteny Marwell

Přibližná hmotnost 13 g.

Další várka snubních prstenů z kolekce Cyberpunk. Pokud si nepotrpíte na klasiku, zvolili jste správně. Netradiční řešení obrouček v kubistickém stylu jde ruku v ruce s praktičností. Prsteny se dobře nosí a nijak nepřekáží.  I zde jsem zvolil pro každý prsten jinou barvu zlata.  Na obrázku je použita bílá varianta pro pánský prsten a červená pro dámský. Ten je navíc po celém svém obvodu osázen bílými brilianty. Na varinatu s černými brilianty se podívejte do galerie.

Uvedená cena je bez kamenů.

 

Cena od 34 600  za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny