všechny snubní prsteny

Snubní prsteny Mol

Přibližná hmotnost 10 g

Snubní prsteny Mol jsou vytvořeny kombinací bílého a červeného zlata. Pánský a dámský prstýnek se vzájemně doplňují – nevěstin prsten je obtisknut do prstenu pro ženicha. Jejich design tak vyjadřuje propojení osudů v jeden harmonický celek. Dámský prsten je navíc po obvodu ozdoben drobnými brilianty. Ke snubním prstenům patří zásnubní prsten Mol, který do snubního prstenu zapadá, a proto se dají nosit současně. Ušlechtilé materiály – zlato a brilianty – jsou symbolem pevnosti a odolnosti manželství.

Cena od 38 000  za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny