všechny snubní prsteny

Snubní prsteny Orbital

Snubní prsteny Orbital jsou skvělou volbou pro ty, kdo preferují spíše technické šperky. Jejich design je nadčasový – uvnitř prstenu najdete hladký kroužek, zatímco zvenku vypadá prsten, jako by byl složen z jednotlivých článků. Každý jednotlivý článek reprezentuje unikátní aspekt vztahu, který se spojuje do krásného celku, podobně jako se dva lidé sjednocují ve svazku manželství. Můžete si vybrat z mnoha barevných kombinací nebo prsteny ozdobit drahokamy podle svého výběru. Cena se odvíjí od typu prstenu a použitých kamenů.

Cena od 31 600  za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

7,8 g. za pár

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Upozorňuji, že každý kus je originál a šperk se proto může nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny