všechny snubní prsteny

Snubní prsteny Tron Gold

Přibližná hmotnost 12 g

Design snubních prstenů Tron Gold vychází z futuristické kolekce Michala Kadaníka Cyberpunk. Jsou vytvořeny pro páry, které se nespokojí s prostým kroužkem a potrpí si na originalitu. Prsteny tvoří různě propletené geometrické fragmenty z červeného nebo bílého zlata, do nichž jsou vsazeny kontrastní černé nebo bílé brilianty. Struktura prstenů je navržena tak, aby byly na ruce pohodlné a vhodné na každodenní nošení. Barvu materiálu i drahých kamenů lze různě kombinovat, prsteny je možné vyrobit také z oceli nebo z titanu.

Cena od 49 000  za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny