Jak vybrat dárek pro nevěstu

Svatební den si v životě každé ženy nese speciální místo. Je to současně příležitost darovat ojedinělý dar, který bude nevěstě její den navždy připomínat. At už je nevěsta vaší dcerou, sestrou nebo kamarádkou, věřte, že jedinečným šperkem ji vždy uděláte radost. Navíc můžete vybrat tak, aby se jím mohla ozdobit už ve svatební den.

Abych vás v tom nenechal, sepsal jsem pro vás dalšího jednoduchého průvodce, který vám pomůže s nalezením toho pravého dárku.

Náušnice

Pro takhle jedinečnou událost bych zvolil jemné náušnice s diamanty, které symbolizují lásku a pevnost svazku. Podpoří tak nevěstinu krásu bez ohledu na to, jaké svatební šaty, účes či make-up zvolí. Zároveň se také ke svatbám nejvíce pojí. 

Jemné náušnice Wreath tvoří spletenec zlatých proutků, který ve své konstrukci drží drahé kameny. Nejen, že budou krásnou ozdobou ve svatební den, své místo si jistě najdou i pro běžné nošení. 

Náušnice Mol z kolekce Molekula vyjadřují ženský půvab a křehkost. Elegantní a výrazné náušnice, které budou nevěstě její svatební den navždy připomínat.

Pokud byste se rozhodli jít cestou perel, doporučil bych novinku a daroval náušnice Plasma. Vzdušné, rustikální náušnice působí romantickým dojmem a hodí se i na každodenní nošení. Perly se navíc jedna od druhé vždy liší svou barvou a leskem a mohou tak nositelce dodávat pocit výjimečnosti.

Náramky

Náramky ET jsou jako stvořené pro to, aby tvořily ten nejhezčí svatební dar. Jemné, s hezkou symbolikou a protože je vždy vyrábím na míru, nemusíte se bát, že by nepadly. 

Vybrat si můžete ze dvou variant. Náramek ET tvoří zlaté kuličky, z nichž pár zdobí zářivě brilianty a nebo náramek ET Pearl, který je charakteristický pravidelným střídáním diamantu a perel. 

Častá je také tradice darovat něco nového, starého, půjčeného a modrého. Pokud byste si přáli “zabít dvě mouchy jednou ranou” porozhlédněte se v mých kolekcích po špercích s modrými safíry. Jedním z nich by mohl být již zmiňovaný náramek ET.

Náhrdelníky

Nejoblíbenější mezi nevěstami jsou minimalistické náhrdelníky. I zde bych volil spíše diamantové provedení a jednoduchý design, který podpoří krásu nevěstina svatebního outfitu. Je důležité dbát na to, aby byly lehké, příjemné a nijak se nezatrhávaly. 

Decentním náhrdelníkem z kolekce Mol jistě neuděláte chybu. Je drobný, hodí se ke každým šatům a nejen šatům a sluší každému. 

Pokud jste spíše zastánci výraznějších šperků, doporučuji zvolit náhrdelník Sunflower, kterým nevěstě jistě vykouzlíte úsměv na tváři. Inspiruje se přírodními, organickými vzory a je tak ideální třeba pro luční svatbu.

V případě, ze by měly nevěstiny šaty velký výstřih, sáhněte po náhrdelníku Molchain. Tento podlouhlý a jemný řetízek rozzáří nevěstin dekolt a pozdvihne nejen svatební outfit na zcela jinou úroveň. 

Nezapomeňte, že je i možnost objednat si unikátní šperk na zakázku. Veškeré dotazy ke šperkům na míru vám pak velice rád zodpovím na emailu ja@michalkadanik.cz  nebo na telefonním čísle 739057125.