všechny snubní prsteny

Snubní prsteny Furrow

Přibližná hmotnost 8 g

Při tvorbě snubních prstenů Furrow jsem se inspiroval rozmanitými povrchovými strukturami, které lze v přírodě nalézt. Vznikly tak elegantní a nadčasové prsteny. Jistě se zalíbí párům, které vyhledávají něco speciálního a nespokojí se s s tou nejjednodušší volbou. Prsten pro nevěstu navíc zdobí 16 briliantů různých velikostí, a to 6 o velikosti 1,2 mm, 4 o velikosti 1,3 mm, 3 o velikosti 1,1 mm a 3 největší o velikosti 1,7 mm. Prsten ženicha kameny nezdobí, zato je mohutnější. Lesklý povrch dodává na luxusu a hrany jsem zaoblil tak, aby byly pohodlné na nošení a nezatrhávaly se. Prsten lze vyrobit v několika barevných variantách zlata, případně z oceli či titanu.

 

Cena od 38 900  za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Upozorňuji, že každý kus je originál a šperk se proto může nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny