všechny snubní prsteny

Snubní prsteny Furrow

Přibližná hmotnost 8 g

Při tvorbě snubních prstenů Furrow jsem se inspiroval rozmanitými povrchovými strukturami, které lze v přírodě nalézt. Vznikly tak elegantní a nadčasové prsteny. Jistě se zalíbí párům, které vyhledávají něco speciálního a nespokojí se s s tou nejjednodušší volbou. Prsten pro nevěstu navíc zdobí 16 briliantů různých velikostí, a to 6 o velikosti 1,2 mm, 4 o velikosti 1,3 mm, 3 o velikosti 1,1 mm a 3 největší o velikosti 1,7 mm. Prsten ženicha kameny nezdobí, zato je mohutnější. Lesklý povrch dodává na luxusu a hrany jsem zaoblil tak, aby byly pohodlné na nošení a nezatrhávaly se. Prsten lze vyrobit v několika barevných variantách zlata, případně z oceli či titanu.

 

Cena od 1 542 za pár Včetně DPH

Přijďte si prsteny vyzkoušet! Společně probereme možné úpravy, aby byly prsteny přesně takové, jak si je představujete.

Podrobnější informace

Co byste měli vědět

​Výroba šperku mi trvá od 10 dní do 1 měsíce. Některé šperky mám ale rozpracované, a ty mohou být hotové rychleji. Nebojte se mi napsat požadované datum, ať to všechno klapne!

​​Prsteny jsou originální autorskou tvorbou. Všechny kameny mají certifikát pravosti, zlato je puncováno na Puncovním úřadu. Prstýnky jsou ze 14ct(585/1000) zlata. Je možné je zhotovit i z 18ct (750/1000)zlata. Do ceny prstenů je zahrnuta konzultace a jejich zkouška. Výsledná cena je závislá na velikosti prstenu a bude upřesněna po potvrzení objednávky.

Upozorňuji, že každý kus je originál a šperk se proto může nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.

Vyrábím šperky na míru, abychom společně našli dokonalost pro vaší dokonalou budoucí.

Už jsem vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

sekce inspirace

Další snubní prsteny